Skontaktuj się z nami
Candy

Numer telefonu : (86)755 82593248 Cell No.+86-1856758466

WhatsApp : +8618566758466

Kamery ciała RECODA 4G dostosowane do filipińskiego biura transportu lądowego zostały oficjalnie dostarczone

March 17, 2020

Aparat do noszenia przez organy ścigania 4G i platforma zarządzania oprogramowaniem dostosowana do LTO Filipiny oficjalnie zakończyły realizację projektu i szkolenie techniczne w marcu 2020 r.

W czerwcu 1919 r., Po wielu rundach testów produktów i odpowiedziach technicznych, klient ostatecznie wybrał RECODA jako dostawcę produktów i technologii kamer noszonych na ciele i sprzętu do pozyskiwania danych filipińskiej agencji transportu lądowego. Dostosowaliśmy mobilne produkty ścigania 4G i rozwiązania programowe dla klientów zgodnie z wymaganiami projektu i wymaganiami technicznymi.

LTO Filipiny Funkcjonariusze organów ścigania noszą kamery ciała Recoda 4g, aby zapewnić porządek w ruchu drogowym i radzić sobie z osobami naruszającymi przepisy, które nie przestrzegają przepisów Ministerstwa Transportu. Cała działalność organów ścigania jest rejestrowana w czasie rzeczywistym przez rejestrator, który może może być wykorzystywany do rozwiązywania sporów i budowania zaufania w społeczności poprzez zachowanie rejestru krytycznych zdarzeń. Gdy spór pojawi się w pracy, może odtworzyć nagranie i lepiej rozwiązać konflikt.

Obsługa kamery ciała 4 G do podłączenia 4 G / WIFI, transmisji wideo i audio w czasie rzeczywistym przez 4G lub Wi-Fi. domofon głosowy, połączenie grupowe i zdalne odtwarzanie wideo. Aby poprawić przejrzystość organów ścigania oraz ochrony i nadzoru personelu.

Oprócz rozpoznawania NFC, dwukierunkowych połączeń wideo itp., Mobilne rozwiązania organów ścigania RECODA 4G dodały szereg zaawansowanych inteligentnych aplikacji, takich jak rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, rozpoznawanie twarzy. Ładowanie bezprzewodowe .RECODA integruje najlepsze domowe technologie rozpoznawania twarzy, które mogą obsługiwać lokalne porównanie, a także porównanie online w systemie oprogramowania RECODA CMS.